диакон Андрей Кураев (diak_kuraev) wrote,
диакон Андрей Кураев
diak_kuraev

Богословское ство

Как же легко подвести богословскую базу по любую хрень!
Жаль, автор не сообщил самого главного: сколько и чего было выпито участниками после матча. Конечно, исключительно с миссионерской целью.


***
Ігумен Меркурій Скороход

У Нікополі відбувся футбол заради єднання

22 липня, на стадіоні села Капулівка відбувся товариський поєдинок між футобольними командами «Православна Січ» (Збірна духовенства Нікополя, Покрову та Марганцю) та «Переможці» (Збірна нікопольських ветеранів Захисників України).
Традиційно все розпочалося із спільної молитви та благословення на чесну та справедливу гру. Після чого гравці виконали Гімн України.
Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. Збірна вояків показала справжню лицарську з сильним характером гру. Але вже у другому таймі команда священників отримало перемогу з переконливим рахунком 5:1.

Сьогодення ставить перед кожним із нас чимало викликів. Якщо раніше священику достатньо було служити, проповідувати, вести благонаправлений образ життя, то нині все більше виникає питань: чи можливо поєднати мирське і духовне в єдиному просторі, чи розуміють священики мир, чи вони все ж живуть у своєму релігійно-обмеженному просторі?
І духовенство Нікопольського, Покровського та Марганецького благочинь Української Православної Церкви Київського Патріархату дають чітку відповідь: ми не обмежені і живемо серед миру, проте мир не обмежує нас своїми гріховними кайданами та умовностями, ми вільні від його пагубного впливу і ми можемо бути сучасними, не залишаючи основ Євангельської проповіді.
Серед духовенства Дніпровської єпархії є чимало спортсменів, діячів культури, є блогери, є програмісти, є військовослужбовці, які поєднують службу державі і церкві.
А віднині з благословення керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона з трьох південних благочинь створено і футбольну команду «Православна Січ».
Сьогодні єпархія під керівництвом нашого Владики дає можливість зрозуміти: ти можеш жити мирським життям, користуватися його благами, бути спортсменом чи блогером, грати у футбол чи подібні спортивні ігри, бути серед молоді на природі чи у мандрівці і при цьому залишатися духовною, моральною, релігійною людиною. Адже зло не в тому, що ти маєш або чим користуєшься - гріх у тому, що ти не вмієш при цьому жити без гріха і пристрасті.
Гріх у тому, що ти не можеш грати у футбол без "мата" і принижень, не вмієш програвати і тримати удар життєвих ситуацій.
Ми разом хочемо показати альтернативу і дати тобі можливість жити і думати інакше.
Висловлюємо щиру подяку Голові Покровської та Капулівської селищних рад Миколі Вікторовичу Хнюкалу за допомогу у наданні футбольного поля.
Прес-служба Нікопольського благочиння
УПЦ Київського Патріархату
https://nikopolnews.net/nikopol/nikopol-dosug/u-nikopoli-vidbuvsya-futbol-zaradi-ednannya-video

https://www.youtube.com/watch?v=MFVn7GqnKVo&t=2258s

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2086295788110085&id=100001890523163
Tags: АнтиМиссия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 77 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →