диакон Андрей Кураев (diak_kuraev) wrote,
диакон Андрей Кураев
diak_kuraev

Украина в Программе работы завтрашнего Константинопольского собора (Синаксиса)

Cyril Hovorun

Отже, на порядку денному Синаксиса у Константинополі - вивчення теоретичного підґрунтя для рішень, які мають незабаром розглядатися на Синоді.

У неділю доповідь митрополита Пергамського Іоана Зизиуласа про право Константинополя односторонньо надавати автокефалію.

Одразу по тому доповідь єпископа Авідського Кирила про право Константинополя розглядати апеляції з інших Помісних Церков. Єпископ Кирило - професор догматичного богослов'я в Афінському університеті.

Увечорі в неділю митрополит Гальський Емануїл розповідає соборянам про результати поїздок Константинопольської делегації до Помісних Церков щодо України.

Після цього єпископ Христопільський Макарій прямо говорить про "українське церковне питання". До речі, Макарій служить в Естонії.

У понеділок будуть доповіді про македонське питання, яке тісно пов'язане з українським.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Заблеет ли Козлов?

  29 октября в Луганском Богословском Университете в честь Архистратига Михаила под председательством Высокопреосвященнейшего Митрофана Митрополита…

 • На злобу дня. Да, именно на злобу...

  Запрещенный в служении протодиакон Андрей Кураев в эфире НСН объяснил, ни карикатуры на пророка, ни заявления Макрона не являются оскорблением чувств…

 • Варфоломей об Онуфрии

  Переклад українською відповіді Його Всесвятості патріарха Варфоломія на лист редакторів Церкваріума щодо справжнього канонічного статусу УПЦ МП…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 28 comments